VİZYON

Değişimleri öngören, kaliteyi yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değeri olarak koruyan ve korumaya devam edecek olan firmamızın vizyonu örnek bir şirket olarak sektörüne öncülük etmektir.

MİSYON

Firmamız estetik ve modern bakış açısı, doğru fiyat politikası, satış öncesi ve sonrası sunduğu hizmetler ve kaliteden ödün vermeyen ilkeli yaklaşımı ile müşteri odaklı hizmet anlayışını prensip edinen bir misyona sahiptir. Zengin ürün çeşidimiz ve kaliteli hizmet ağımız ile yaşadığınız mekânlardan duyacağınız memnuniyet bizim güvencemizdedir.

HAKKIMIZDA

Sektöre dış mekân gölgelendirme sistemleri ile adım atan Yeniçağ Tente, Kendi sektöründeki profesyonel geçmişi, tecrübesi ile Yeniçağ Tente yurt içi ve yurt dışında, günümüz rekabet ortamının değişen ve gelişen koşulları karşısında müşteri memnuniyeti üzerine kurulu her türlü kişisel ihtiyaca cevap verebilecek modern çözümler üretmektedir. Firmamız iç ve dış mekân gölgelendirme sistemleri konusunda zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Estetik ve modern bakış açısı, doğru fiyat politikası, satış öncesi ve sonrası sunduğu hizmetler ve kaliteden ödün vermeyen ilkeli yaklaşımı ile müşteri odaklı hizmet anlayışını prensip edinmiştir. Zengin ürün çeşidimiz ve kaliteli hizmet ağımız ile yaşadığınız mekânlardan duyacağınız memnuniyet bizim güvencemizdedir.

   FİRMA SAHİBİ SİNAN TARHAN’DAN TEK CÜMLE İLE YENİ ÇAĞ TENTE

Yeni Çağ Tente olarak müşterilerimize  %100 memnuniyet ile en kısa sürede kaliteli  ekonomik çözümler ile her daim hizmet vermeye devam edecektir…

Saygılarımızla.

Sohbet Başlat
Hoşgeldiniz.! Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba. Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?